منفی بافی و منفی بینی را کنار بگذارید

نوشته شده توسط بزرگان فروش

مسایل منفی موجود در دنیا را می توان به دفعات تحمل کرد اما در برخی افراد موجب افسردگی می شود. به طور ناراحت کننده ای، زندگی همان طور پیش می رود که هست.


چه سنی برای راه‌اندازي يك كسب‌و‌كار مناسب است؟

نوشته شده توسط بزرگان فروش

معمولا شرکت‌هاي بزرگ سرمایه‌گذاری به افراد بالای سی‌سال اعتماد نمي‌کنند و سرمایه‌هاي خطرپذیر (سرمایه‌هایی که به همراه کمک‌های مدیریتی، در اختیار شرکت‌های جوان و دارای آتیه اقتصادی قرار می‌دهند و از منابع مهم تامین مالی شرکت‌های کوچک و نوپا است.)خود را در اختیار آنان قرار نمي‌دهند.


در مخزن زندگیتان کوسه ای بیندازید!

نوشته شده توسط بزرگان فروش

خود را مجبور به پیشرفت کنید، در گذشته های نه چندان دور آدمهایی که دنبال آب باریکه بودند یا یه شغل مطمئن دولتی داشند ،خیلی آدمهای منطقی و موفقی محسوب می شدند. آسته برو آسته بیا که گربه شاخت نزنه را به عنوان یک روش زندگی خیلی از خانواده ها به فرزندانشان یاد می دادند.


آشنایی با حقوق تجارت الکترونیکی

نوشته شده توسط بزرگان فروش

 


قرار گرفتن در دهكدهٔ جهانی ما را ناگزیر به مهیا نمودن زیرساختهای لازم تجارت الكترونیكی می‌سازد و عدم توجه به این قانونمندیهای نوین در آینده‌ای نه چندان دور فاجعه‌آمیز خواهد بو

جوان ترین چهره های آینده دار جهان ایرانی اند!

نوشته شده توسط بزرگان فروش

فوربس فهرست جوان های موفقش را اعلام کرد. فهرستی که در دنیا به «30 زیر 30» معروف است. معرفی 30 نفر از موفق ترین آدم های دنیا که هنوز سن و سالشان به 30 نرسیده


7 اشتباه رایج از 7 میلیاردر

نوشته شده توسط بزرگان فروش

 

رایج ترین اشتباهاتی که بیشتر میلیاردرها انجام داده اند چیست؟ در اینجا خطاهایی را نام برده ایم که باعث شده اند تا افراد سرشناس در مسیر پیشرفت حرفه خود تا حدی عقب‌گرد کنند و حتی بعضی از آنها به واسطه این اشتباه ها، آسیب های جبران ناپذیری متحمل شده اند.
 

زنان همیشه نگران پول هستند

نوشته شده توسط بزرگان فروش

 


گاهي‌اوقات زناني كه بيرون از خانه كار نمي‌كنند از اين‌كه بخواهند در تصميم‌گيري‌هاي مالي شركت كنند خجالت مي‌كشند اما باور داشته باشيد كه مشاركت شما براي حفاظت از خود و زندگي مشترك‌تان ضروري است.

50 مهارت شغلی که باید در رزومه خود درج کنید

نوشته شده توسط بزرگان فروش

 نوشتن رزومه ای معمولی گاهی می تواند خیلی سخت باشد. شاید مدتهاست که شما بیکار بوده اید، شاید می خواهید شغل خود را تغییر دهید و یا شاید مادری هستید که چند سال مشغول بزرگ کردن بچه هایتان بوده اید.


چگونه قدم به تالار بورس بگذاريم؟

نوشته شده توسط بزرگان فروش

سرمایه گذاری در بورس یکی از راه‌های افزایش سرمایه است. خیلی‌ها دوست دارند که با پس‌اندازشان وارد بازار سرمایه شوند و از طریق بورس به داد و ستد بپردازند


33 قانون جهت افزایش بهره وری در زندگی روزمره

نوشته شده توسط بزرگان فروش

توصیه هایی مهم برای کسانی که در اجرای صحیح کارهای خود با مشکل مواجه هستند.

1 2