انعکاس همایش بازاریابی به شیوه بزرگان فروش در ماهنامه نیک و نو

نوشته شده توسط بزرگان فروش در جمعه، سی و یکم خرداد 1392 ساعت 19:40:01

مشارکت انجمن صنفی در برگزاری شکوهمند سمینار بزرگان فروش

 

اختصاصی ماهنامه نیک و نو:

 

روز پنجشنبه، 26 اردیبهشت ماه مرکز همایشهای باشگاه انقلاب تهران، میزبان سمینار «بازاریابی به شیوه بزرگان فروش » بود که طی آن و در حضور بزرگان این حوزه، صاحبنظران دیدگاه های خود را درباره تازه ترین مسائل مربوط به بازاریابی با مخاطبین در میان گذاشتند.

در این همایش که به همت خانم نانی کریمی، امیر حسین جاوید و حمایت «انجمن صنفی مراکز تجاری شهر تهران »، گروه خدمات اول، گروه بین المللی فرا امتیاز، شهر خبر، مدرسه MBA ماهان و... برگزار شد، سخنرانان از فرصتها، چالشها، امکانات و شرایط جاری و حاکم بر بازار سخن گفتند و به بررسی مواردی در این خصوص پرداختند.

 

در این نشست علمی که مورد استقبال بزرگان کسب و کار کشور قرار گرفت و چهره های نام آشنای صنعت در آن حاضر شده بودند، دکتر ستوده، روبن غنی پور، مهندس حمید سپیدنام، دکتر شیخ زاده، آرلن طهماسیان و دکتر فرخ اصفهانی به بررسی شیوه های نوین بازاریابی و فروش پرداختند.

 

 

 

           

 

سخنرانان این همایش با بررسی شیوه هایی که برندهای معتبر و بزرگان فروش از آن تبعیت می کنند، بر این مسأله تأکید کردند که برگزاری چنین سمینارهای تخصصی و کاربردی، می تواند در بهبود شرایط تازه ای که در حوزه بازاریابی مطرح است مؤثر واقع شود.

به گفته سخنرانان همایش، کنفرانس هایی که در آن بزرگان صنوف و سازمانها به بررسی موارد پیش رو می پردازند، به رشد صنعت و به خصوص بخش فروش آن کمک میکند.

گفتنی است که این رویکرد، از جمله مواردی است که همواره مورد تأیید انجمن صنفی مراکز تجاری شهر تهران بوده، چرا که تک تک واحدهای تجاری فعال در این مراکز، با موضوع فروش به صورت مستمر درگیر هستند و نیاز به رشد مهارتهای فروش، همواره در صدر نیازهای هر شخص و واحد فعال در یک مرکز تجاری یا بنگاه اقتصادی است.

منبع : www.tehranmalls.org