جشن تولد یک سالگی بزرگان فروش

نوشته شده توسط بزرگان فروش در پنجشنبه، شانزدهم آذر 1391 ساعت 19:52:22

 

مراسم جشن تولد یک سالگی گروه بزرگان فروش مقارن با رونمایی از وب سایت این گروه شد. این همایش روز پنج شنبه 16/9/1391 در سالن خدمات همراه اول تهران برگزار شد و در آن گروه بزرگان فروش میزبان بیش از یکصد نفر از خانواده بزرگ خود بود.

 

شروع مراسم با سخنرانی آقای مهندس امیرحسین جاوید، موسس گروه بود. ایشان ضمن خوشامدگویی به مدعوین و میهمانان و حامیان برنامه، به شرح مختصری از تاریخچه و فلسفه به وجود آمدن این گروه پرداختند. خاتمه صحبت های ایشان نیز با رونمایی از وب سایت تخصصی "بزرگان فروش" همراه بود. آقای جاوید در معرفی فعالیت های وب سایت افزودند: از این پس علاقه مندان به حضور در همایش ها و سمینارها می توانند اطلاعات زمان بندی و نحوه برگزاری آن را از طریق وب سایت دریافت نمایند. علاوه بر آن اعضای سایت می توانند یکی از برندگان قرعه کشی ویژه اعضای وب سایت تخصصی بزرگان فروش باشند.

 

"ذهن همه انسان ها با هم متفاوت است ولی در این میان دو ذهن یکسان می توانند در یک جمع حضور داشته باشند." آقای فرخ اصفهانی سخنران برجسته بازاریابی و فروش با انجام یک بازی مرتبط با خلاقیت در بین حضار، این نکته را اثبات کردند. بین تمامی شرکت کنندگان فقط دو نفر کاغذهایی را که با چشم بسته بریده بودند، یکسان بود. به هر یک از این دو بزرگوار یک جلد کتاب کارآفرینی به شیوه هومن زنگنه اهدا شد.

فرخ اصفهانی در ادامه در خصوص فروش مدرن صحبتهایی ایراد نمود و به مباحث کاربردی و خلاق و جدیدی که در دنیای مدرن مطرح است، پرداخت.

"بزرگان فروش" در جشن تولد یکسالگی خود میزبان دو کارآفرین نمونه بود. آقای هومن زنگنه (مدیرعامل هولدینگ زرین و پرنسس دیاموند) و سرکار خانم حاتمی پور (مدیر عامل گروه سرمایه گذاری فلامینگو).

مدیرعامل هولدینگ زرین با بیان اینکه در حوزه کارآفرینی هر فردی می تواند حتی از صفر به قله های موفقیت برسد، اشاره داشتند به این موضوع که بیش از 34 نفر از مدیران ارشد اجرایی آمریکا، ایرانی هستند. آقای زنگنه به جوانان توصیه کردند به جای اینکه دنبال وام باشند، دنبال اشتغال زایی و کارآفرینی بروند و سعی کنند روی پای خود بایستند.

در تأیید صحبت های آقای زنگنه، خانم حاتمی پور اظهار داشت: من بدون هیچ پشتوانه ای توانسته ام تا به اینجا برسم. شغل های متعددی را نیز تجربه کرده ام. فقط کافی است در کاری که انجام می دهیم خلاقیت و نوآوری داشته باشیم تا نسبت به دیگران متمایز شویم.

در شرایط مختلف باید یاد بگیریم انعطاف پذیر باشیم و اگر اراده کردیم کاری انجام دهیم، قاطعیت داشته باشیم. مدیرعامل گروه سرمایه گذاری فلامینگو راز ماندگاری و موفقیت در هر کسب و کار را حفظ وفاداری مشتریان می داند. ایشان در ادامه افزود: در صنف گردشگری و توریسم خوشرویی، صداقت و اعتماد جزو اصول اولیه است که ما در تمام طول فعالیت بر حفظ و استمرار این سه اصل تاکیر بسیار داشته ایم و داریم و این همان راز موفقیت فلامینگو است.

  

"بیسوادان در قرن 21 کسانی نیستند که سواد خواندن و نوشتن ندارند، بیسوادان در این قرن کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند." در پایان مراسم خانم نانی کریمی، از مدیران گروه بزرگان فروش و برگزار کننده این همایش، ضمن تبریک رونمایی وب سایت و همچنین جشن یک سالگی گروه، با بیان این جمله "الوین تافلر" از حضور تک تک مدعوین به ویژه حامیان عزیزی که با حضورشان موجب دلگرمی اعضای گروه بودند، تقدیر و تشکر ویژه کردند.

عزیزانی چون آقای فرخ اصفهانی، آقای هومن زنگنه (مدیرعامل هولدینگ زرین و پرنسس دیاموند)، آقای مهندس اسکندری (مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان فارس)، خانم رقیه حاتمی پور (مدیرعامل گروه سرمایه گذاری فلامینگو) و . . .

هدف عالیه بزرگان فروش افزایش سطح دانش و آگاهی متخصصین علم فروش و بازاریابی و صاحبان کسب و کار است.

با ثبت نام در سایت بزرگان فروش میتوانید از برنامه‌های آتی این گروه مطلع گردید.

 

 

 

با آرزوی پیروزی و سربلندی

وب سایت تخصصی بزرگان فروش

www.irbazaryab.ir

نظرات اعضاء

هانيه انارکی پنجشنبه، بیست و ششم اردیبهشت 1392 ساعت 23:41:19
توی پوستر های همایش 26 اردیبهشت وعده دادن گواهینامه حضور در همایش رو داده بودید... اما ....؟!
چی شد پس؟!
امیر عباس محمدی جمعه، بیست و هفتم بهمن 1391 ساعت 10:45:51
با سلام. درود فراوان لطفا تاریخ همایش با محلش رو تو سایت اعلام کنید . ممنونم

درود فراوان بر شما
حتما از طریق سایت ، ایمیل، اس ام اس و . . . اطلاع رسانی میگردد.
بزرگان فروش سه شنبه، هشتم اسفند 1391 ساعت 00:29:44
1
سید امین هاشمی جمعه، سیزدهم بهمن 1391 ساعت 23:54:18
درود...همایش اسفند 91 که مشهد هست چی شد؟ برگزار میشه؟

درود بر شما دوست عزیز فقط همایش هایی که در وبسایت اطلاع رسانی میگردد را تیم بزرگان فروش برگزار میکند. بزرگان فروش سه شنبه، هشتم اسفند 1391 ساعت 00:28:27
1
سهیل واثقی سه شنبه، سوم بهمن 1391 ساعت 10:15:12
همایش اول عالی بود...
3

تعداد کل نظرات: 4 نظر